Współpraca Fundacji z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi

14 września 2022 r. Fundacja podpisała list intencyjny z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, którego celem jest współpraca,w :

1. Przygotowywaniu i realizacji projektów;
2. Prowadzeniu badań naukowych;
3. Opracowywaniu nowych koncepcji
w zakresie zmian systemowych, realizacji polityk państwa oraz cyfryzacji w ochronie zdrowia i badań naukowych.

Innowacja SYSTEM DOKUMENTACJI i WSPARCIA PRACY PIELĘGNIAREK ADPIECare Dorothea przedmiotem postępowania habilitacyjnego prezes Fundacji 06 marca 2023 12:55

Z radością informujemy, że w dniu 24 lutego 2023 r. prezes Fundacji Florencja - dr Dorota Kilańska, uzyskała tytuł dr hab. n. o zdrowiu.

serdecznie Gratulujemy !

Podstawą do ubiegania się o tytuł doktora habilitowanego jest innowacja pt.: SYSTEM DOKUMENTACJI i WSPARCIA PRACY PIELĘGNIAREK ADPIECare Dorothea.

Głównym celem powstania innowacji zwiększenie kompetencji cyfrowych studentów  i pielęgniarek niezbędnych do wdrożenia e-Zdrowia[1] do ochrony zdrowia.

Warsztaty Fundacji Florencja

Warszaty 'Jesień z Florencją 2023'

Zapraszamy zainteresowanych rozwojem kompetencji na warsztaty:

1) Porada pielęgniarska w KOZ (edukacyjna w opiece przejściowej).

2) Prace studencie metodą studium przypadku (dla dydaktyków).

3) Planowanie opieki z zastosowaniem ICNP.

Więcej na temat warsztatów >>>

Warsztaty są organizowane dla grup powyżej 4 osób z dojazdem lub na miejscu w Łodzi. Terminy do uzgodnienia pod adresem email: fundacja.florencja@gmail.com

Zapraszamy.